بزرگترین جشنواره نوروزی و نمایشگاه تجاری ایرانیان در هتل مجلل و زيباي ارواين گذشته

یکشنبه، ۱۳ مارس ۲۰۱۶ ،
۱۱:۰۰ صبح - ۷:۰۰ بعد‌از‌ظهر
- Irvine, CA, United States
خرید بلیط

بزرگترين جشنواره نوروزی و نمايشگاه مشاغل ايراني در منطقه ارواين: اين جشن كه در نوع خود بي نظير خواهد بود و در حقيقت نوزدهمين جشنواره ”مجله بين المللي تهران“ است، در هتل مجلل و زيباي ارواين در منطقه ايراني نشين ارواين برگزار مي شود.
چهره هاي مطرح در امور توليدي، طبابت، وكالت، حقوقي، بانكي، فرهنگي، رسانه اي، تصادفات و ساير مشاغل، آمادگي خود را اعلام كرده اند تا با حضور در جشن باشكوه نوروزي و نمايشگاه بزرگ مشاغل در كنار هموطنان خود باشند و از نزديك با آنها به گفتگو و تبادل افكار بپردازند.
گروه بزرگي از هنرمندان مردمي و محبوب جامعه ايراني، در اين جشن شركت دارند تا با اجراي برنامه هاي شاد و هنري خود روز بسيار زيبا و خوشحال كننده اي را براي آنها به يادگار بگذارند تا خاطره آن فراموش نشدني گردد. اين هنرمندان عبارتند از:
گروه جنجالي مازيار مافي : چهره اي كه تا همين اواخر به عنوان وكيل مجرب و كارآزموده در كنار بسياري از هموطنان و غير ايراني ها قرار گرفته بود و در مصايب دادگاهي ياريشان كرده بود و حالا با تشكيل گروهي از جوانان مستعد وارد عرصه موسيقي شده.گروهي كه به گفته خود ايشان با دقتي فراوان و صرف زماني پنج ساله دور هم جمع شده اند .اين گروه تازه وارد باعث تعجب همگان شده و در همين مدت زمان كم خوش درخشيدند. داريوش داوودي،مرادخجسته نژاد،كاوه ضابطي،جورج طاطاووسيان نوازندگان و آهنگسازان اين گروه حرفه اي هستند.
امير اسدي: جوان خوش چهره و خوش صدايي كه در محافل هنري خيلي خوب درخشيده. لبخندي مداوم بر چهره دارد و وقتي از نزديك با او گفتگو مي كني دنيايي مهرباني و صميميت هديه مي گيري .شايد شلوغي بيش از حد برنامه هاي هنر اش به دليل همين روحيه شاد و مهربان اش باشد چراكه كثرت حضور او در ميهماني ها، مجالس و عروسي ها ساعت فراغت برايش باقي نگذاشته است.حال او با پيوستن به جمع مراسم نوروزي مجله تهران بدون شك ساعات شادي را براي دوستدارانش خواهد ساخت.
احد آقاسي: هنرمندي كه يادآور عزيز ماندگار، آقاسي مشهور است. احد آقاسي همان كسي است كه سبب شده تا وقتي دلمان براي اجراهاي زنده ياد هنرمند تنگ شود قدم به اجراهاي او بگذاريم تا دوباره اين صداي به گوش آشنا و شاد را از نزديك بشنويم.اتفاق جالبي كه در اجراهاي احد آقاسي مي افتد اين است كه به محض آغاز موسيقي و آواز او ناگهان بسان بمبي پرانرژي عده زيادي دستمال به دست به رقص مي پردازند.
آرتور: خاطره سازي از نسل گذشته. صدايي به گوش آشنا كه با شنيدن آن مي تواني چشمانت را ببندي و هنرمند محبوب و شهير، زنده ياد ويگن را تصوير كني . آرتور با اجراهاي خود لحظاتي از سالهاي دور و شيرين را به مخاطبينش هديه مي كند.
بيژن آريا: هنرمندي محبوب و هميشگي. صدايي مخملي و اجراهايي دوست داشتني و سراسر انرژي از او به ياد داريم .خواننده اي كه هميشه در صحنه بوده و هست و علاقه به هموطنان را خيلي خوب نشان داده و در اين مسير موفق بوده است.
السيد: نامي آشنا و دوست داشتني براي نسلهاي مختلف. او كه با صداي گرم و چهره شيرينش به زبانهاي مختلف نيز مي خواند از موفقيت و درخشش خاصيدر سبك پاپ برخوردار است و ميزان علاقه هوادارانش دليلي بر اين مدعاست. السيد همواره با دقت خاصي كه براي نظارت بر آهنگسازي و ترانه هايش به خرج داده بهترين نتيجه را در نوع خود به مخاطبينش هديه كرده است و حال در آستانه نوروز، براي سال نو هموطنان لحظاتي شاد تدارك ديده است.
تهران:جواني كه در نگاه اول بازيگوش به نظر مي رسد اما درست در همان لحظه شمارا غافلگير مي كند. او يك هنرمند استند آپ كمدي موفق به شمار مي رود. رشته سختي در اجراي زنده براي خود انتخاب كرده اما هوش سرشار و قدرت بداهه گويي بي نظيرش همواره ياريگر او بوده و هست. تهران كه ايراني -آمريكايي است خود را ايراني مي داند و باتسلط به زبان فارسي لحظات بي نظيري خلق مي كند.
جان طالبي:چهره اي آشنا و نامي آشنا تر در اجراهاي زنده. گيتاريست محبوب و حرفه اي كه با حضور خود در جمع نوازندگان وخوانندگان و همراهي آنها و نتهايي كه مي نوازد در ساختن فضايي مملو از شادي نقشي پررنگ ايفا مي كند.جان طالبي با لبخندي كه هميشه بر لبخند دارد و چهره اي بسيار خونسرد ،وقتي روي سن قرار مي گيرد با تخصصي كه در نواختن ساز دارد مي تواند مخاطب را ميخكوب كند. بخصوص در اجراهاي زنده و تعدد خوانندگان اين تخصص او بيشتر خودنمايي مي كند.
ليئون: او را با مهارت انگشتانش مي شناسيم كه بر كلاويه هاي كيبورد مي نشينند و آواهاي دلنشيني مي سازند. ليئون همواره بهترين آهنگها را به بهترين شيوه نواخته و حس و حال مخاطبين حاضر در جمع اين را ثبات كرده است .
دي جي جوليوس: همراهي او با اين گروه هنرمند اتفاق خوبيست. جوليوس كه از او به عنوان بهترين دي جي ياد مي كنند و به حق لقب درستي براي اوست با حضور خود در مراسم با شكوه نوروزي كنارهنرمندان خواهد بود و در تمام مدت روز با برنامه هاي شاد خود به جشن نوروز باستاني حال و هواي زيباتري مي دهد.
مجريان برنامه :
دكتر مهدي آقا زماني كه به اجراهاي موفق خود و تسلط خاص بر ادبيات فارسي و همچنين مسايل روز شهرت دارد.او اين توانايي را به دليل حضورساليان در مطبوعات و كارنامه درخشانش درنوشتن با خود همراه دارد .اوبداهه گوي حرفه اي است و ارتباط با مخاطب را خوب مي داند شايد دليل دلچسب بودن اجراهاي او هم همين باشد.
اردوان مفيد:نامي بسيار آشنا و چهره اي بسيار محبوب. هنرمند ارجمندي كه سوابق درخشان نويسندگي،بازيگري و كارگرداني او بر همگان آشكار است.نگاهي به كارنامه حرفه اي او اين انگيزه را در مخاطب ايجاد مي كند تا از نزديك با او آشنا شود. اردوان مفيد با علاقه فراوانش به جامعه ايراني همواره در مناسبات و مراسم ويژه با اجرهاي زنده و موفق كنار مخاطبين بوده و هست و حال نيز در جشن با شكوه نوروز باستاني اجرايي متفاوت خواهد داشت.
جشن از ساعت يازده صبح تا هفت بعد از ظهر در روز يكشنبه ۱۳‌ مارچ ادامه خواهد داشت. ورودي براي اين جشن براي هر نفر ده دلار و پاركينگ فقط ۵‌ دلار درنظر گرفته شده كه براي برپايي چنين جشن بزرگي در استقبال از نوروز باستاني، هزينه گراني نيست.
علاوه بر برنامه هاي اقتصادي و هنري كه با شادي و آگاهي همراه است، براي بازديد كنندگان از جشن نوروزي ”مجله بين المللي تهران“ كه از يك حركت فرهنگي و اقتصادي حمايت مي كند، جوايزي در نظر گرفته شده كه به مانند جشن هاي قبل از بدو ورود و به قيد قرعه به برندگان اهدا خواهد شد.
صاحبان مشاغل از هم اكنون مي توانند براي رزرو غرفه هاي بازرگاني با دفتر ”مجله بين المللي تهران“ تماس بگيرند
Share this:

ادامه
برگزار کننده:

لطفا آخرین اخبار رویداد را از اطلاعات تماس جویا شوید، کدوم مسئولیتی در قبال تغییر اطلاعات رویدادها ندارد.   گزارش اشکال یا اشتباه مربوط به این رویداد

این رویداد را تبلیغ کنید
شب نشینی با ایرانیان: کنسرت، موسیقی‌ و بوفه کامل غذای ایرانی
جمعه، ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ - Vienna, VA
رویدادهای ایرانی سراسر جهان
Sponsored Ad
شب نشینی با ایرانیان: کنسرت، موسیقی‌ و بوفه کامل غذای ایرانی
جمعه، ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷
رویدادهای ایرانی سراسر جهان
باز هم لات بازی، چشم تو چشم شدن، گنده گویی و چاقوکشی گروهی منجر به قتل در اتوبان آزادگان شد
گزارش وزارت خارجه آمریکا: قاچاق زنان ایرانی به دوبی و سلیمانیه
توئیت طعنه آمیز روحانی در مورد توهین مداح حامی‌ رهبری به وی در نماز جمعه: اگر انسجام و گفتمان تولید و اشتغال نباشد، به دستور رهبری عمل نکرده اند!
زمینه سازی ارتش آمریکا برای درگیری مستقیم با نیروهای سوریه و ایران: هشدار راجع به سلاح شیمیائیی
دادستان ساری: با بی‌ حجاب‌ها داخل خودروی شخصی‌ یا قایق در دریا هم برخورد خواهد شد
جیره‌بندی آب در خوزستان صحت ندارد
پر درآمدترین و کم در آمد ترین فوتبالیست‌های ‌ایرانی ...
ترامپ در حال مصالحه در پرونده قضایی‌ مرموز و پیچیده ...
ملاقات رضا پهلوی با نماینده‌های مجلس آمریکا با هدف ...
ویدئو اعتقادات یک داعشی دستگیر شده: ایرانیان را ...
رستوران دار ایرانی آمریکایی در لس آنجلس به اتهام ...
سرانجام زنان در سریال ایرانی مو نشان دادند (ویدئو)